Sensomedia
Key Account Manager

Feladatok:

  • Sratégiailag kiemelt fontosságú nemzetközi és belföldi partnerekkel, ügyfelekkel való hosszú távú kapcsolat kiépítése, új nagyvállalati ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Digital Singnage eszközök értékesítése, az új és meglévő ügyfeleknél a megfelelő kapcsolati háló kialakításával, feldolgozásával
  • Az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése, értékesítést támogató társosztályok bevonása a folyamatba
  • Tenderek koordinálása: tárgyalások vezetése, a kapcsolódó anyagok elkészítése, belső erőforrások összefogása
  • Az ajánlat prezentációként történő előadása az ügyfélnél
  • Szerződés előkészítés, szerződéskötés
  • Nemzetközi és belföldi sales partnerek menedzsmentje, támogatása
  • Nemzetközi és országos ügyféltalálkozókon, rendezvényeken való részvétel, szervezésben, koordinálásban való aktív közreműködés a marketing osztály támogatásával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4-5 év ügyfelek akvirálásában és kezelésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office magabiztos használata (Excel, PowerPoint, Word)
  • Proaktív, elkötelezett és kitartó személyiség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs/kapcsolatteremtő és prezentációs készség
  • Utazásra való nyitottság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes nyelvtudás egyéb idegen nyelven
  • Nemzetközi és globális projektek end-to-end folyamatainak kezelésében szerzett tapasztalat
  • IT területen szerzett Key Account Manager-i tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Céges gépjármű
  • Negyedéves teljesítményértékelés, éves bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Angol nyelvtanfolyam, szakmai képzések
  • Kutyabarát munkahely
  • Edzőterem, edzési lehetőség
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!