Sensomedia

Rendszerüzemeltető/Elektronikai technikus

Feladatok:
  • Üzemeltetésünk alatt álló, digitális kül-és beltéri eszközeink karbantartása, szervizelése és telepítése
  • Igény esetén az előkészítési munkálatokban való részvétel
  • Szerződött partnerek műszaki támogatása
  • Üzemeltetési munkákról és javításokról utánkövetése és dokumentálása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Erősáramú vagy gyengeáramú technikusi végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Mechanikus gépek javítása területén szerzett tapasztalat
  • Erősáramú, gyengeáramú, elektronika vagy automatizálás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Általános munkarend
  • Versenyképes fix bérezés
  • Negyedéves teljesítményértékelés, éves bónusz
  • Céges autó
  • Munkába járás támogatása (budapesti gazdasági határon belül is)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, monitor, okostelefon)
  • Ingyenes angol nyelvtanfolyam és szakmai képzések
  • Ingyen kávé és tea
  • Kutyabarát munkahely
  • Edzőterem, edzési lehetőség
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!